Плавання

Ця вмілість дає пластунові змогу вільно купатися у глибшій воді — в річці, озері чи морі — і віправлятися в дуже корисних і здорових ділянках водного спорту, як веслування, водний м’яч, водні лещета. Крім цього, добре опановане плавання дає пластунові змогу опікуватися під час купання своїми друзями чи в потребі дати допомогу, якби хтось потопав.

Тому цю вмілість треба Тобі щораз краще засвоювати і вдосконалювати.

Для вивчення плавання потрібні певні умови, тобто плавацький басейн, став чи озеро з відповідним улаштування для початківців. Наука плавання вимагає теж інструктора, який навчив би правильних рухів та допоміг перебороти перші труднощі.

Отож може трапитись таке, що без уваги на добру волю пластун учасник не зможе через технічні перешкоди бути готовим до проби з цієї ділянки на час, коли відбувається перевірка. В такому випадку комісія проби зв’язковий чи інші) може дозволити відбути перевірку з іплавання в пізнішому реченці, не спиняючи іменування пластуном розвідувачем.

Зовсім звільнити від цієї вимоги можна тільки тоді, коли стверджено на основі лікарського свідоцтва, що даний ‘пластун з огляду на стан здоров’я не може вчитися плавання.

Плавання Плавання